Turista

Pokud máte rádi krásnou přírodu, historii, nebo jste-li příznivci zachovávání kulturních tradic, Mokrá-Horákov je pro vás to správné místo k návštěvě. V této části přinášíme přehled, co všechno můžete v naší obci a jejím okolí objevit. Víte například, že máme koupaliště, které se těší v letních měsících velké oblibě? A co naše dominanta, lom Mokrá, který kromě svého vlastního kouzla skrývá i nádherné výhledy, čekající na vás během procházek? A pokud preferujete kratší výlet, čeká na vás naše rozhledna, aby vám nabídla ohromující výhledy až na Pálavu.

Mokrá-Horákov je pokladem Drahanské vrchoviny a s jistotou tvrdíme, že nabízí zážitky pro všechny typy návštěvníků.

Vytvořili jsme seznam různých zajímavých míst, které vám umožní plně si užít svůj volný čas u nás. Najdete zde přírodní krásy, památky a a během svých cest můžete vybírat z bohaté nabídky kulturních událostí a aktivit. Bez ohledu na to, zda jste do naší obce zavítali poprvé nebo se sem rádi vracíte, vždycky tu máme něco nového.

Pro milovníky přírody je v okolí obce Mokrá-Horákov spousta tras pro pěší turistiku, cykloturistiku a relaxaci. Pokud jste zvídaví a rádi se seznamujete s místní kulturou a tradicemi, nezapomeňte se podívat na naše doporučení ohledně kulturních akcí a událostí.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Fotogalerie