Cyklistika

Oddíl cyklistiky při TJ Mokrá-Horákov

Oddíl cyklistiky byl založen v roce 2011. Náš oddíl sdružuje 21 vášnivých cyklistů, z nichž 12 jsou muži, 7 žen a 2 mladí závodníci ve věku do 16 let. Naše tréninky probíhají individuálně nebo ve skupinkách, třikrát za sezónu se společně soustředíme na horských kolech MTB. V červnu a září se vydáváme na zajímavá místa po celé České republice, v červenci pak do pohoří Evropy, často do Rakouska, Itálie, Slovinska, Francie či Švýcarska.

Náš oddíl je otevřen všem zájemcům o cyklistiku: Nabízí skvělou příležitost pro zlepšení cyklistických dovedností a prožití spousty adrenalinových zážitků. Někteří z našich mladších členů se dokonce účastní závodů MTB, jako například Král Šumavy, Znojemská 50 a dalších.

Jednou ročně se koná členská schůze, a to začátkem prosince. Zde hodnotíme uplynulý rok, plánujeme ten příští, řešíme rozdělení financí a vítáme nové zájemce, kteří se chtějí připojit k naší skvělé cyklistické komunitě.

Pokud máte rádi cyklistiku a chcete se zapojit do skvělého týmu cyklistů, neváhejte a připojte se k nám! Těšíme se na vás!

 

Kontakty

Předseda oddílu: Ing. Karel Závodník, tel. 602 511 817, e-mail:  kzavodnik [dot] ing [at] seznam [dot] cz

 

Fotogalerie