Sport v obci

V obci Mokrá-Horákov se sport těší velkému zájmu a rozmanitosti a má zde hluboké kořeny. Naši občané mají širokou škálu možností, jak se zapojit do sportovních aktivit.

Sportovní nadšenci mohou využívat moderní sportoviště, jako jsou fotbalové hřiště, tenisové kurty, volejbalové hřiště, hřiště pro nohejbal, beach volejbal, . Sportovcům je k dispozici i školní hřiště a tělocvična s horolezeckou stěnou.  Workoutové hřiště u školy využijí ti, kteří preferují pohyb v přírodě. Okolní krásná krajina a cyklostezky všem nabízí ideální podmínky pro procházky, cyklistiku nebo běhání. Podívejte se na mapu, kde uvedená sportoviště v obci najdete. 

Zajímá vás nabídka kroužků a volnočasových aktivit, které jsou k dispozici v obci Mokrá-Horákov? Stáhněte si katalog, který je k dispozici v rámci každoročně pořádané akce Kroužkobraní na začátku školního roku. 

Kroužkobraní - katalog 2023PDF | 1,46 MB
 

Sport v obci

TJ  
Mokrá-Horákov

FC  
Mokrá-Horákov

Volejbal

Tenis

Cyklistika

Horolezectví

Fitness

Cvičení  
s dětmi

Program rozvoje sportu 2023–2028

Program rozvoje sportu v obci Mokrá-Horákov je základním koncepčním vodítkem pro plánování a rozhodování obce v období 2023-2028. Stanovuje priority i prostředky pro jejich naplnění. Vzhledem k vývoji potřeb občanů a také v závislosti na finančních možnostech obce může být program dodatečně upravován v návaznosti na již realizované sportovní projekty.

Fotogalerie

Sportoviště Mokrá-Horákov