Kluby seniorů

Pokud jste v seniorském věku, máme pro vás skvělý tip, jak smysluplně využít svůj volný čas. Staňte se součástí Klubu seniorů!

Kluby seniorů jsou místem, které nabízí příjemné a podnětné prostředí pro všechny aktivní jedince ve věku nad 65 let. Zde můžete potkat nové přátele, sdílet zážitky, a hlavně si užívat bohaté spektrum činností a aktivit, které jsou na míru zájmům a potřebám seniorů.

Ať už máte zájem o společenské hry, tvořivé workshopy, sportovní aktivity, nebo kulturní akce – v Klubu seniorů najdete to, co vás potěší a poskytne nové zážitky. Můžete se zapojit do různých vzdělávacích akcí, díky nimž budete stále objevovat nové věci.

Kluby seniorů nabízí možnost být aktivní, sdílet radost z života s ostatními a rozšířit svůj okruh známých. Těšíme se na vaši účast a příjemné chvíle strávené společně!


Klub seniorů Mokrá

Senioři se každý týden setkávají a společně plánují vycházky, výlety a semináře. Program je vyvěšen ve vývěskách umístěných na boku restaurace U Zbojníka, naproti restaurace U Zajíčků a na domě pana Irajna ve staré Mokré. Scházíme se v budově ZUŠ ve staré Mokré (vchod je z boku budovy). Zveme všechny příznivce seniorů do naší krásné klubovny na čaj nebo kávu. Přijďte mezi nás, jste vítáni.    

  • Čtvrtek 15:00–17:00 hodin


Kontaktní osoba:

  • Marta Hřebíčková
  • Tel. 732 125 819

 

Klub seniorů Horákov

Scházíme se pravidelně ve úterý v 15:00 hodin v klubovně DPS Horákov. Informace o akcích klubu jsou sdělovány na schůzkách.


Kontaktní osoba:

  • Marie Weberová
  • Tel. 544 252 570   
     

Fotogalerie