Pronájem kulturního domu a mediatéky

Mediatéka

Víceúčelový sál v budově Obecní knihovny v Mokré je moderním společenským prostorem, který nabízí mnoho možností využití. Sál poskytuje ideální prostor pro školení, koncerty, přednášky, prodejní akce, burzy i cvičení. Jeho vybavení zahrnuje videoprojekci, audio ozvučení, kuchyňku, šatnu a toalety.

Kapacita sálu je 50 míst, ale díky variabilnímu uspořádání je možné přizpůsobit počet míst podle požadavků objednávajícího. Před budovou je k dispozici velké parkoviště, což zlepšuje komfort přístupu pro návštěvníky.


Pronájem sálu v Mediatéce

  • Letní období od 1. 5.– 30. 9.: 200 Kč/h
  • Zimní období od 1. 10.–30. 4.: 300 Kč/h

Více informací k pronájmu naleznete v přiloženém ceníku


Kontakt: Ivana Brzobohatá,  tel.  517 537 181, 778 094 108, e-mail: knihovna [at] mokra-horakov [dot] cz 


Kulturní dům v Horákově

Kulturní dům v Horákově je moderním zařízením nabízejícím prostory vhodné pro různé společenské a komerční akce. Jeho multifunkční sál pro 150 až 200 osob je ideální pro pořádání různých událostí, od firemních večírků a konferencí po výstavy, svatby, rodinné oslavy a plesy.

Jednou z výhod sálu je jeho variabilita, umožňující přizpůsobení počtu míst a stolů dle konkrétních požadavků objednavatele, což umožňuje uspořádat akce komornějšího charakteru. Kromě prostorného sálu jsou k dispozici další zázemí, jako předsálí, ozvučení, šatna, kuchyně a nově zrekonstruované sociální zařízení, které přispívají k pohodlnému a komfortnímu průběhu akcí.


Pronájem kulturního domu

Fotogalerie