TJ Mokrá-Horákov

Tělocvičná jednota (TJ) Mokrá-Horákov je klíčovou sportovní organizací v obci Mokrá-Horákov, která se zaměřuje na podporu a rozvoj sportovních aktivit pro místní obyvatele. Od svého založení se TJ stala se nedílnou součástí společenského života.

TJ Mokrá-Horákov nabízí širokou škálu sportovních možností pro všechny věkové kategorie. Děti i dospělí zde mohou najít sportovní aktivity, které odpovídají jejich zájmům a schopnostem. Klub disponuje moderními sportovišti, jako jsou fotbalová hřiště, tenisové kurty, víceúčelové hřiště a další sportovní zařízení, která umožňují tréninky, zápasy a turnaje.

Důležitým prvkem TJ Mokrá-Horákov je nejen podpora sportovních výkonů, ale také důraz na zdravý a aktivní životní styl. Klub pořádá různé akce, které podporují zájem o sport a pohyb mezi občany.

Srdcem TJ jsou samozřejmě jeho členové a dobrovolníci, kteří se podílejí na organizaci a chodu klubu. Společný zájem o sport a radost z pohybu spojuje lidi v TJ Mokrá-Horákov do jednoho týmu, který má aktuálně téměř 300 členů.

Díky aktivitám Tělocvičné jednoty má obec Mokrá-Horákov možnost rozvíjet sportovní talenty a vytvářet příležitosti pro aktivní trávení volného času.  TJ Mokrá-Horákov je  důkazem, že sport spojuje lidi a přináší do života obce radost a pozitivní energii.
 

Adresa a kontakty spolku

TJ Mokrá-Horákov z.s.
Mokrá 357,  664 04 Mokrá-Horákov
IČO: 44946414

Tel.: 724 643 158
E-mail: tj [dot] mokra [dot] horakov [at] gmail [dot] com

 

Almanach „100 let tělovýchovy v Mokré“

TJ Mokrá-Horákov oslavil v roce 2019 stoleté výročí tělovýchovy v obci Mokrá-Horákov. Při této příležitosti byl vydán almanach, který zpracovala kronikářka obce paní Michaela Straková spolu se svým synem Šimonem. V této publikaci se dočtete spoustu zajímavostí o sportu v obci za celých 100 let, naleznete zde přehledy sportovců, historické fotografie i fotografie z nedávné minulosti a současnosti. Almanach si můžete koupit v Obecní knihovně za 50 Kč. 

 

Fotogalerie