Kulturní dům v Horákově

Kulturní dům v Horákově je moderním zařízením nabízejícím prostory vhodné pro různé společenské a komerční akce. Jeho multifunkční sál pro 150 až 200 osob je ideální pro pořádání různých událostí, od firemních večírků a konferencí po výstavy, svatby, rodinné oslavy a plesy.

Jednou z výhod sálu je jeho variabilita, umožňující přizpůsobení počtu míst a stolů dle konkrétních požadavků objednavatele, což umožňuje uspořádat akce komornějšího charakteru. Kromě prostorného sálu jsou k dispozici další zázemí, jako předsálí, ozvučení, šatna, kuchyně a nově zrekonstruované sociální zařízení, které přispívají k pohodlnému a komfortnímu průběhu akcí.

Sál je využíván pro pořádání plesů, přednášky a další kulturní, společenské a komerční akce. Není to však jen prostor pro večerní zábavu, ale také ideální místo pro pořádání školních akcí a vzdělávacích programů. Jeho flexibilita a vybavení umožňují uspořádání různorodých akcí, které oslovují širokou paletu návštěvníků a přispívají k obohacení kulturního dění v obci Mokrá-Horákov.

Kulturní dům v Horákově se stal oblíbeným místem pro pořádání nejrůznějších událostí, a jeho moderní vybavení a příjemná atmosféra přináší hostům nezapomenutelné zážitky a spokojenost.


Kulturní dům - pronájem

Víte, že si můžete prostory kulturního domu pronajmout pro vlastní akci?Zajímají vás události v Kulturním domě?

Sledujte aktuální informace na facebookovém profilu Kulturní dům Horákov.

 

Fotogalerie