Zprávy z obce přímo do telefonu - mobilní rozhlas Munipolis

Mobilní rozhlas v obci Mokrá-Horákov


V rámci modernizace komunikace s vámi jsme zavedli systém pro tzv. SMART komunikaci – Mobilní Rozhlas. Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší obce doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv.
 

Co vám Mobilní rozhlas přinese?

✅ Okamžité doručování informací přímo na váš telefon (SMS, e-maily, zprávy v aplikaci).
✅ Oznámení o výpadcích energií, o kulturních událostech, o ztrátách i nálezích.
✅ Uživatelsky přívětivé rozhraní pro seniory i slabozraké občany.
✅ Pomoc při řešení černých skládek a rychlé nahlášení závad.
✅ Možnost zapojení a poskytování zpětné vazby prostřednictvím anket.

 

Proč a jak se registrovat?

Při registraci si jednoduše nastavíte, co vás zajímá a kde přesně se nacházíte. Budete pak vždy v předstihu vědět například o výpadcích, plánovaném blokovém čištění, platebních termínech či kulturních akcích. Zaregistrujte se a nezmeškáte důležité informace, které vám zjednoduší život. Služba je zdarma!
 

Registrace

 

Stáhněte si aplikaci

Součástí systému je i stejnojmenná aplikace Mobilní Rozhlas. S aplikací budete mít všechny informace a kontakty kdykoli při ruce. Díky užitečným funkcím jako je nahlašování podnětů, zvířecí detektiv nebo pátrání po pohřešovaných osobách můžete pomoci svému okolí a v případě nouze aplikace může pomoci i vám! Aplikace i systém funguje v rámci celé ČR. Můžete tedy nastavit odběr informace i z jiných zapojených samospráv nebo nahlašovat podněty v celé ČR.

Android: https://bit.ly/3CVxDMc
Apple: https://bit.ly/432quV3

Buďte v obraze a nezmeškejte žádnou důležitou informaci. A když budete potřebovat – kontaktovat nás ještě nikdy nebylo jednodušší. 
 

 

Fotogalerie