Děkujeme všem malým i velkým pomocníkům, kteří v sobotu navzdory chladnému počasí vyrazili na jarní úklid obce. 💙
Za jedno dopoledne se podařilo sesbírat opravdu pestrou „sbírku“ — 3 pneumatiky, přibližně 80 až 100 kg železa, 30 kg plastu, 80 kg dřeva, 30 kg skla, 80 až 100 kg stavební suti, 20 kg asfaltové lepenky a dokonce i 2 Morany. To všechno je odpad, který v přírodě rozhodně nemá co dělat. O to víc si vážíme každého, kdo přišel a pomohl. Děkujeme.
A pokud vám to v sobotu nevyšlo, stále se můžete připojit dodatečně. Jestli víte o místě, které by potřebovalo uklidit, nebo se chcete zapojit při některé z procházek po obci, ozvěte se na obecní úřad. Ochranné pomůcky i potřebné vybavení vám rádi poskytneme.
Děkujeme 💙