Novinky a informace o bezpečnosti a kontrolních opatřeních

Kontrola plomb na plynoměrech
V těchto dnech můžete v Horákově a Mokré potkat pracovníka, který provádí kontrolu plomb na plynoměrech. Zastupuje organizaci NTL Forensics, a. s. pověřenou dodavatelem plynu GasNet, s.r.o. Pracovník provádějící kontrolu má u sebe legitimaci a zplnomocnění, kterými se vám může kdykoliv prokázat.

 

Informace o incidentu u MŠ v Mokré
Před měsícem byl policii nahlášen incident týkající se nevhodného chování muže v okolí MŠ v Mokré. Dle informací Policie ČR není případ uzavřen. Pokud si s odstupem času vzpomenete na nějaké detaily, získáte fotku či záznam, jež by mohly vést k rozuzlení případu, stále vše můžete zasílat e-mailem na služebnu policie ve Šlapanicích: bo [dot] oop [dot] slapanice [dot] sekret [at] pcr [dot] cz, nebo oznámit telefonicky na číslo 974 626 890.

 

Měření rychlosti v obci
Dodržujme prosím maximální povolenou rychlost v naší obci i na začátcích a koncích obce (např. pod Horákovem)! Namátkově bude probíhat měření rychlosti.

 

Nová kamera za budovou pošty v Mokré
V rámci bezpečnostních opatření bude v následujících dnech instalována kamera monitorující veřejný prostor za budovou pošty v Mokré. Toto preventivní opatření je zaměřeno na ochranu majetku a také na zajištění klidu a pořádku.

 

Děkujeme za vaši podporu, pochopení i spolupráci a přejeme ve všech ohledech bezpečný den. 😊

Fotogalerie